-> STRONA GŁÓWNA <-
NASZE MATERIAŁY
Reportaże utrwalone za pomocą kamery video w bardzo dobrej jakości, zmontowane profesjonalnie.

"Projekt Pionierzy 1" - wywiad z Panią Ireną Zawieją, jedną z pierwszych osadników powojennych (pionierów) na terenie miasta Głogów. Pomysł: Mateusz Zieliński, nagranie i montaż: Łukasz Jedynak.

"Mój własny bunker" - historia domu wybudowanego na poniemieckim schronie oraz wieży obserwacyjnej... zakopanej w ogrodzie! Wywiad z właścicielem, wkomponowana animacja i grafika komputerowa z obiektem, nagranie i montaż: Ł. Jedynak.

"Projekt Pionierzy 2" - wywiad z Panią Ewą Zajączkowską (z domu Unger), przedwojenną mieszkanką miasta Głogów. Pomysł: Mateusz Zieliński, nagranie i montaż: Ł. Jedynak.

"Ein Mann Bunker" - reportaż z prac przy przenoszeniu jednoosobowego schronu niemieckiego, nagranie i montaż: Ł. Jedynak.

"Oderstellung 424" - zapis dwudniowych prac eksploracyjnych w schronie pozycji środkowej Odry, wybudowanym w latach 1934-35, nagranie i montaż: Ł. Jedynak.

"Projekt Pionierzy 3" - wywiad z Panią Izabelą Dec, jedną z pierwszych osadników powojennych (pionierów) na terenie miasta Głogów. Pomysł: Mateusz Zieliński, nagranie i montaż: Łukasz Jedynak..

"Projekt Pionierzy 4" - wywiad z Panem Józefem Karolczak, który jako nastolatek trafił do zniszczonego miasta. Pomysł: Mateusz Zieliński, nagranie i montaż: Łukasz Jedynak..

Wszelkie prawa autorskie do prezentacji, rozpowszechniania, kopiowania, wszelkiego wykorzystywania posiada Stowarzyszenie GROT.

Projekt i wykonanie: Łukasz Jedynak Wszelkie Prawa Zastrzeżone! @ 2011 r.