-> STRONA GŁÓWNA <-
INFORMACJE DLA CZŁONKÓW

03, 2012
Zaczęliśmy prace przy KOMPLETNYM schronie z UNIKALNĄ kazamatą pancerną! Dzięki uprzejmości Pana Dominiaka dowódca jednostki, w pobliżu której znajduje się obiekt, został poinformowany o prowadzonych działaniach. Zapraszamy do pomocy zainteresowane osoby w następny weekend 10-11 marca.

02, 2012
Wysłaliśmy oficjalne pismo do Oddziału Gospodarowania Nieruchomościami PKP z prośbą o możliwość zaopiekowania się opuszczonym Blockhausem, który z dnia na dzień wygląda gorzej. Obecnie nie ma już dużej części płotu oraz wyrwano przewód wentylacyjny z obiektu.

01, 2012
Do Prezydenta Głogowa Pana Jana Zubowskiego dostarczyliśmy pismo z prośbą o możliwość remontowania oraz zabezpieczenia obiektu Oderstellung 417. Zamierzamy wysprzątać go, zamontować drzwi wejściowe, umożliwić bezpieczne zejście oraz wstawić tabliczkę informacyjną. Być może uda się połączyć akcje ze Stowarzyszeniem Twierdza Głogów i sprzątaniem Fortu Malakoff. Skierowaliśmy także pismo z prośbą o eksplorację schronu w Neptunie, który nigdy nie był dokładnie przebadany! Była by to kolejna miejska rewelacja - trzymajmy kciuki za pozytywną decyzję.
Wszelkie prawa autorskie do prezentacji, rozpowszechniania, kopiowania, wszelkiego wykorzystywania posiada Stowarzyszenie GROT.

Projekt i wykonanie: Łukasz Jedynak Wszelkie Prawa Zastrzeżone! @ 2011 r.